Dyskoteka z okazji Halloween

30 października 2023
W poniedziałkowe popołudnie w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę na uczniów klas IV- VIII z okazji święta Halloween. Jak wiadomo, jest to święto obchodzone w krajach anglojęzycznych takich jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone czy też Kanada. Tego dnia organizuje się bale przebierańców, pokazy sztucznych ogni i różnego rodzaju imprezy tematyczne, gdzie główną atrakcją stają się wymyślne kostiumy. Nasi uczniowie również skorzystali z okazji do przebieranek i zaprezentowali swoje stroje oraz ciekawe makijaże.

Dekorację szkolnego korytarza dopełniły konkursowe dynie przygotowane przez klasy. Pierwsza taka zabawa w tym roku szkolnym była doskonałą okazją do integracji zespołów klasowych. Wszyscy znakomicie się bawili przy muzyce, którą zapewnił nasz szkolny DJ Szymon.

Dziękujemy również wszystkim wychowawcom za wspólną zabawę, opiekę i czuwanie nad bezpieczeństwem uczniów.