Dzień Kobiet 2024

8 marca 2024
Dzisiejszego pięknego, słonecznego dnia wypada bardzo miłe święto. Dzień Kobiet na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. W całej szkole czuć wyjątkową atmosferę, a chłopcy prześcigają się w pomysłach na niespodzianki dla swoich klasowych koleżanek. Co roku na szkolnym korytarzu pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla dziewcząt. Każda klasa świętowała Dzień Kobiet na swój sposób, więc z pewnością dziewczęta w dzisiejszym dniu były wyjątkowo rozpieszczane.

Każda młoda dama, która miała opaskę lub koronę na głowie nie była odpytywana na lekcji. Dodatkowo męska część Samorządu Uczniowskiego przygotowała niespodziankę dla wszystkich uczennic – loterię z cennymi bonami i drobnymi nagrodami. Wywołało to ogromną radość wśród dziewcząt.
Korzystając z okazji jeszcze raz: wszystkiego najlepszego dla wszystkich pań!