Dzień Życzliwości i Pozdrowień

22 listopada 2021

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jest to dzień bardzo szczególny, który ma nam uświadomić, że zawsze należy być wobec siebie miłym, uprzejmym i życzliwym. W tym roku szkolnym uczniowie mieli za zadanie napisać na piórkach z kolorowego papieru cechy, którymi charakteryzuje się osoba życzliwa, przykłady życzliwych gestów, miłe słowa lub komplementy Nasze najmłodsze pociechy dostały piórka – kolorowanki, które starannie wypełniły różnobarwnymi kolorami. Na korytarzach w dużej i w małej szkole pojawiły się piękne skrzydła, na których uczniowie mogą znaleźć zrobione przez siebie piórka.
Życzliwość dodaje skrzydeł – dosłownie i w przenośni. U nas możesz się o tym przekonać się o tym sam!