GAMA na Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej

24 października 2022

22 października 2022 r. zespół wokalny GAMA prowadzony wspólnie przez Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie i Namysłowski Ośrodek Kultury uczestniczył w eliminacjach do 26. Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej ?? TOBIE POLSKO ??.
Impreza od początku swojego istnienia jest objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Opolskiego i Wojewody Opolskiego.
Dziewczęta z GAMY, przy akompaniamencie instruktora Kazimierz Fiała, brawurowo zaprezentowały dwie pieśni legionowe.
GAMA otrzymała tytuł Laureata w kategorii zespoły wokalne i chóralne, a tym samym znalazła się wśród 15 wykonawców, którzy zaprezentują się 12 listopada w KONCERCIE LAUREATOW w Kościele Parafialnym w Pogorzeli .

?️?‍?Po pięknym występie organizatorzy festiwalu zaprosili młodych artystów na pyszne ruskie pierogi. ?️?‍?
Warto przypomnieć , że GAMA brała udział w tym festiwalu już 10 razy i w każdej edycji zdobywała czołowe miejsca.
Serdeczne podziękowania kierujemy do organizatorów festiwalu a szczególnie kłaniamy się nisko Pani Ewa Rosińska ??.
Dziękujemy także Panu dyrektorowi SP4 Piotrowi Lechowiczowi za sfinansowanie wyjazdu. ??

???Najgłośniejsze brawa posyłamy do dziewczyn z zespołu GAMA: Nadia Bender, Celina Grześkowicz, Oliwia Sutowicz, Alicja Brudecka, Liza Shewczenko, Kasia Adamczyk, Natasza Wiecha , Hania Smreczak. ?