IV edycja powiatowego konkursu talentów

28 marca 2019

W dniu 27.03.19 roku w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste rozdanie nagród za osiągnięcia w IV edycji powiatowego konkursu talentów. W konkursie Wiedzy Ekologicznej ,,Bliżej Natury” w kategorii szkół podstawowych dominowali uczniowie naszej szkoły: I miejsce Nadia Nowak i Mateusz Kozyra z klasy VIII A oraz III miejsce Mateusz Loster z klasy VIII B.Uczniów do konkursu przygotowywała Pani Jolanta Ceglecka, natomiast w konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla szkół podstawowych i gimnazjalnych, nasza uczennica Michalina Zalewska z klasy VIII B – prowadzona przez Panią Barbarę Kraus, uplasowała się na II pozycji. Wszyscy dostali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.