„Kolędowe ostatki” w PSM w Namysłowie

1 lutego 2024
Dziś, 1 lutego 2024 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Namysłowie odbył się uroczysty koncert „KOLĘDOWE OSTATKI”.
W koncercie udział wzięli:
– Chór „MUNDI”,
– Diana Lebiedewicz,
– Big-Band PSM,
– zespół wokalny GAMA z SP4 pracujący pod kierunkiem Kazimierz Fiała
(Blanka Bożek, Nadia Bender, Milena Wypych, Zuzia Klimczak, Kasia Adamczyk, Hanna Smreczak, Natasza Wiecha )
– Studio Piosenki z NOK-u pracujące pod kierunkiem p. Ryszard Radomiński
( Vira Yaremchuk, Wiktoria Balcerzak, Karolina Olbrychowska, Patryk Dybka )
– Marcin Kozieł z uczniami
( Franciszek Lamch z SP4, Wiktor Jakubik, Mikołaj Tyszecki),
– Old Sounds,
– zespół skrzypcowy pracujący pod kierunkiem p. Ewy Narudzkiej
( Aleksandra Kisiel, Katarzyna Kulka z SP4, Michalina Szeliga, Urszula Tusk, Susanna Szymańska, Hanna Tyszecka, Karolina Gazdecka )

Występy odbyły się w nowowybudowanej sali, w której zarówno artyści jaki i licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać oprócz pięknie brzmiących kolęd i pastorałek także niesamowite efekty akustyczne i oświetleniowe nowoczesnej sali koncertowej, która powstała dzięki ogromnej determinacji, zaangażowaniu dyrektora placówki p. Jacka Rybitwa.
Po zakończonym koncercie wszyscy wykonawcy zostali zaproszeni na poczęstunek ufundowany przez Dworek Różany – Hotel & Restaurant w Namysłowie.
Głównym sponsorem koncertu był p. Edmund Podeszwa, prezes Fundacji „MUNDI”. Koncert zorganizował p. Arkadiusz Oleksak i dyrektor PSM p. Jacek Rybitw.
Pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przekazane na leczenie KUBY WACHNIKA.
Darowizny na leczenie KUBY można przekazywać Fundacji „MUNDI”
– nr konta
BS WOŁCZYN