KOMUNIKAT DLA RODZICÓW NA Dni 16 i 17.04.2019 r.

15 kwietnia 2019

Szanowni Państwo.
Ze względu na Decyzję Komitetu Strajkowego o kontynuacji protestu nauczycieli w dniach 16 i 17 kwietnia 2019 r. szkoła funkcjonuje bez zmian. Szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo- wychowawcze dla uczniów, których rodzice zgłosili taką potrzebę.
Jednocześnie przypominam, że zbliża się wiosenna przerwa świąteczna. Dni od 18 .04.- 23.04.2019 r. /od czwartku do wtorku/ są dla wszystkich uczniów dniami wolnymi od nauki. W tych dniach szkoła nie będzie organizowała zajęć opiekuńczo- wychowawczych, nie będzie funkcjonowała świetlica szkolna.
Proszę o śledzenie naszych stron www, Facebook oraz e- dziennika Librus, na których będziemy Państwa informować o bieżącej sytuacji i działaniach na kolejne dni.

Piotr Lechowicz