Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej

5 czerwca 2024
W dniu dzisiejszym już po raz 11 odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej. Wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów z naszej gminy a poziom prezentowany przez uczestników konkursu jest zawsze wysoki, zarówno w zakresie wyrazu artystycznego jak i szerokiego doboru repertuaru angielskiego. Tegoroczna edycja była wyjątkowa bo na zaproszenie pani Justyny Wojnarskiej – pomysłodawcy i organizatora tego konkursu, patronat nad konkursem objął burmistrz Namysłowa, pan Jacek Fior. Gościem specjalnym był pan Michał Wilczak – zastępca Burmistrza Namysłowa.

PS. Uroczystość ta nie miałaby tak spektakularnej oprawy gdyby nie zaangażowanie wielu nauczycieli naszej „Czwórki”.
Dziękuję
Justyna Wojnarska