Moc atrakcji dla uczniów klas 2b i 2c w Rodzinnym Parku Rozrywki „Górecznik”

14 czerwca 2023

W środę 14 czerwca uczniowie klasy 2b i 2c udali się na wycieczkę do Rodzinnego Parku Rozrywki „Górecznik” w Przygodzicach. Pogoda nas nie zawiodła i sprzyjała przebywaniu na powietrzu w tak pięknej okolicy. Dzieciaki zwiedziły ścieżki edukacyjne owadów i grzybów. Znajdujące się tam ogromne owady i grzyby zrobiły na dzieciach duże wrażenie, podobnie jak dinozaury, które znajdowały się w parku przygód.

Sporą atrakcją był również przejazd kolejką, trampoliny, dmuchane atrakcje oraz zabawy na placu zabaw i jazda na Quadach i tyrolce. Nie mogło zabraknąć chwili na zregenerowanie sił i piknik przy stoliczkach. Po mile spędzonym czasie zadowoloni i uśmiechnięci udaliśmy się do karczmy na obiadek. To był super spędzony czas. Zabawa była przednia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.