Noc z Panem Andersenem w Bibliotece Publicznej

25 marca 2024

Ach, co to była za noc….!! Z piątku 22.03.2024 r. na sobotę 23.03.2024 r. dzieci z klasy 2a wraz z wychowawczyniami spędziły niezapomnianą noc z Panem Andersenem w Biblioteka Publiczna w Namysłowie. Pani Agnieszka Klimas przygotowała wiele atrakcyjnych zajęć i zabaw. Były zagadki, rebusy, nauka piosenki, gra w której dzieci wcieliły się w małych detektywów, konkurencje sportowe, seans filmowy, przebieranki oraz warsztaty plastyczne przeprowadzone przez panią Katarzynę Jaruszewicz – Kot i panią Zofię Kot.

Noc długa, a jeść trzeba ! Podziękowania dla rodziców uczniów z klasy 2a za atrakcyjną kolację. Dzieci były szczęśliwe, a to najważniejsze!! Jeszcze raz dziękujemy pani Agnieszce Klimas i panu Aleksowi, że byliście z nami.