Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

11 kwietnia 2024
8 kwietnia 2024 r. odbyły się miejsko-gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: „starsza” (rok urodzenia 2009, 2010 i 2011) oraz „młodsza” (rocznik 2012 i młodsi). Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy oraz pokazali bardzo wysokie umiejętnościami jazdy na rowerowym torze przeszkód.

Drużyna „starsza” w składzie: Hanna Smreczak (kl. 7a), Konrad Kijak (kl. 6a) i Szymon Smolak (kl. 7a) zajęła I miejsce. Zespół „młodszy” reprezentujący uczniów klas piątych wywalczył miejsce II. Był to dla nich debiut w tego typu zawodach, toteż ich sukces cieszy podwójnie. W drużynie byli: Pola Borgulat (kl. 5b), Matylda Gawle (kl. 5c), Łukasz Jakwert (kl. 5c) i Mikołaj Marcinkiewicz (kl. 5b).
Gratulujemy!
Nasze zespoły zakwalifikowały się do etapu powiatowego, który zostanie rozegrany niebawem.