Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

20 września 2023

12 września 2023 15 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej zorganizowanej w ramach kampanii edukacyjnej pn. „Rozwój systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Gminie Namysłów” realizowanej przez Gminę Namysłów. Konkurs odbył się w Bibliotece Publicznej w Namysłowie. Poziom olimpiady był niezwykle wysoki. Uczniowie zmierzyli się z tematem, który będzie im towarzyszył szerzej dopiero na lekcjach biologii w klasie 8. Poradzili sobie znakomicie!

Szóstka z nich zakwalifikowała się do II etapu konkursu (Michalina Zamorowska 7b, Jakub Małkiewicz 7a, Jakub Kozyra 7a, Katarzyna Kulka 7a, Hanna Smreczak 7a, Tomasz Wyczislok 6c), a czwórka z nich znalazła się w finałowej 10-tce: Michalina Zamorowska, Hanna Smreczak, Jakub Kozyra, Tomasz Wyczislok.
Finałowa 10-tka, a także uczestnicy drugiego etapu zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami (namioty, nagrody książkowe) wręczonymi przez organizatora konkursu – Pana Tomasza Sawickiego oraz Pana Burmistrza Bartłomieja Stawiarskiego. Uroczyste rozdanie nagród miało miejsce 20 września 2023 w dużej sali narad Urzędu Miejskiego w Namysłowie.
Lista uczniów, którzy przystąpili do Olimpiady:
Dawid Derkacz 6a
Błażej Karsznia 6a
Tomasz Wyczislok 6c
Jakub Kozyra 7a
Katarzyna Kulka 7a
Jakub Małkiewicz 7a
Hanna Smreczak 7a
Maja Sobczyk 7a
Hanna Staszczyszyn 7a
Igor Bula 7b
Michalina Krupa 7b
Patryk Trojanowski 7b
Izabela Zabiegła 7b
Michalina Zamorowska 7b
Do konkursu przygotowała uczniów Katarzyna Fiała.
Gratulujemy wszystkim wspaniałych sukcesów!
Zdjęcia: Katarzyna Fiała/ Urząd Miejski w Namysłowie