Podsumowanie kiermaszu „Babeczki dla Majeczki”

13 maja 2024
Ostudziliśmy już emocje po czwartkowym kiermaszu „Babeczki dla Majeczki”, a więc nadszedł czas na podsumowanie tego wydarzenia.
Uczniowie klasy VI c wyszli z inicjatywą organizacji kiermaszu charytatywnego dla ich koleżanki z klasy Mai. Wspólnie z całą społecznością naszej szkoły oraz z pomocą naszych przyjaciół udało się taki kiermasz zorganizować. Na korytarzu naszej szkoły roznosił się przyjemny zapach słodkich, domowych babeczek, rogalików.
Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i na każdej przerwie można było zobaczyć tam tłumy dzieci, chcących zjeść pyszności i jednocześnie pomóc. Możemy ogłosić, że pobiliśmy rekord wśród naszych kiermaszy i ze sprzedaży tych wypieków udało nam się nazbierać 4000zł, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie naszej uczennicy Majeczki.

I w tym miejscu składamy serdeczne podziękowania w imieniu mamy Majeczki, za wsparcie, zaangażowanie i zainteresowanie losami jej córki.
DZIĘKUJEMY wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy kupili wypieki oraz tym, którzy wrzucali pieniążki i nie chcieli nic w zamian.
DZIĘKUJEMY uczniom, nauczycielom i rodzicom z Zespół Szkół Specjalnych w Namysłowie za pomoc i dostarczenie przepysznych wypieków.
DZIĘKUJEMY Kole Gospodyń Wiejskich w Jastrzębiu za zainteresowanie, słodkie wsparcie i dostawę pysznych kolorowych babeczek.
I ostatecznie DZIĘKUJEMY uczniom i wychowawcom klasy VIc za opiekę nad stoiskiem i sprzedaż ogromnej ilości słodkości.
Bez Was wszystkich to by się nie udało!
Razem możemy więcej!
Dobro powraca!
Jeśli ktoś chciałby jeszcze wspomóc finansowo naszą uczennice to zapraszamy na zbiórkę internetową: