Podwójne zwycięstwo w konkursie BRD

11 kwietnia 2022

11 kwietnia 2022 roku odbyły się gminne eliminacje Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (BRD). Obie nasze drużyny, młodsza (klasy 4-6) i starsza (7-8) zdobyły pierwsze miejsca. Dzięki temu uzyskały awans do etapu powiatowego. Zawody odbyły się w naszej szkole przy wsparciu Urzędu Gminy Namysłów i Powiatowej Komedy Policji w Namysłowie. Uczniów do turnieju przygotował Pan Piotr Słabosz. Na trudne, testowe pytania odpowiadali następujący uczniowie: Hanna Staszczyszyn, Hanna Smreczak, Igor Bula oraz Szymon Smolak z grupy młodszej. Grupę starszą reprezentowali Maja Jaremko, Michał Głowacki i Jędrzej Głód. Wartym wspomnienia jest fakt, iż 6 lat temu, również 11 kwietnia drużyna prowadzona przez śp. Pana Mirosława Adamka również zdobyła pierwsze miejsce. Piękna kontynuacja tradycji.