Pożegnanie absolwentów 2023

23 czerwca 2023

22 czerwca w godzinach popołudniowych miało miejsce uroczyste zakończenie roku naszych ósmoklasistów. W tym roku mury naszej szkoły opuściło 118 młodych i mądrych uczniów. Wśród nich znalazło się wiele uczniów, którzy wyróżnili się osiągnięciami w nauce oraz sporcie. Obowiązkowym punktem wieczoru były prezentacje multimedialne, które pokazały 8 – letnią przygodę w naszej szkole.  Pięknym elementem uroczystości z pewnością był polonez w wykonaniu absolwentów, a część artystyczną uświetniła swoimi występami GAMA oraz zespół taneczny Czwóreczki. Ósmoklasiści przekazali także swoim młodszym kolegom sztandar szkoły.

Na nasze zaproszenie w tym uroczystym wydarzeniu uczestniczyła Zastępca Burmistrza Pani Ewelina Moniuszko – Czuczwara. Był to czas pełen podziękowań, wspomnień i wzruszeń. Życzymy naszym absolwentom wielu sukcesów osobistych i naukowych. Mamy nadzieję, że Nasza Szkoła będzie przez was miło wspominana – tak jak my będziemy miło wspominać was.

Cała galeria zdjęć będzie dostępna dla absolwentów i rodziców już niebawem. Potrzebujemy tylko troszkę czasu na obróbkę zdjęć, aby były jeszcze piękniejsze 🙂

Tymczasem życzymy udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.