Rozstrzygnięcie konkursu na napisanie wiersza, rymowanki pt. „WIERSZE UKŁADAMY, WIRUSOWI SIĘ NIE DAMY- I BEZPIECZNIE W DOMU CZAS SPĘDZAMY”

8 czerwca 2020

Drodzy Uczniowie rozstrzygnięto wirtualny konkurs na napisanie wiersza, rymowanki pt. „WIERSZE UKŁADAMY, WIRUSOWI SIĘ NIE DAMY- I BEZPIECZNIE W DOMU CZAS SPĘDZAMY” skierowanym do uczniów klas 1-3. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie napisanie wiersza, rymowanki, nawiązującego do obecnej sytuacji związanej z pandemią i kwarantanną. Przedstawienie jej w sposób zabawny i wesoły. Nadesłaliście przepiękne prace, w które włożyliście dużo wysiłku i serca oraz humoru. Jury wyłoniło najciekawsze wiersze i nagrodziło autorów. Komisja w składzie: Anita Chwedczuk, Kamila Wajs, Małgorzata Ilnicka- Wołoszyn wyłoniła laureatów:
I miejsce Lea Ivanova- kl. II c
II miejsce Lena Śniecińska- kl. I c
III miejsce Maciej Czapla- kl. III b i Hubert Pokora- kl. IIIa
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy. BRAWO dla Was! Jesteśmy pełni podziwu dla Waszego zaangażowania i pomysłowości. Postanowiliśmy nagrodzić wszystkich uczestników. Otrzymacie dyplomy i nagrody rzeczowe po powrocie do szkoły.

Kamila Wajs