Sukcesy naszej uczennicy Gabrysi Sabok

21 marca 2024

Nasza uczennica Gabriela Sabok z kl. IIIC osiąga wiele sukcesów w jeździectwie, którymi pragniemy się pochwalić. Gabrysia trenuje  jeździectwo – głównie konkurencja skoków przez przeszkody. Jest powołana do kadry wojewódzkiej Opolskiego Związku Jeździeckiego na rok 2024 r. Na luty 2024 r. zajmuje pierwsze miejsce w Polsce w rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego w grupie dzieci 8-10 lat A0 na kucach. Zwyciężała liczne zawody ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży z uzyskaną kwalifikacją do Halowego Pucharu Polski Dzieci i Młodzieży, który odbędzie się w dniach 11-14.04.2024 r. w Lesznie.

Największe sukcesy sportowe Gabrysi to:
1. Zawody Ogólnopolskie DiM w Sopocie – III miejsce finał 80 cm
2. Zawody Ogólnopolskie DiM w Zakrzowie – I i III miejsce finał grupy AO, II miejsce finał 70 cm
3. Zawody Ogólnopolskie DiM w Jaszkowie – I miejsce finał grupy A0
4. Zawody Ogólnopolskie DiM w Wolicy – I miejsce finał grupy A0, II miejsce finał 60 cm
5. Zawody Ogólnopolskie DiM w Zakrzowie – I miejsce miejsce finał grupy AO, II miejsce finał 60 cm
6. Zawody Ogólnopolskie DiM w Wolicy – I i IV miejsce finał grupy A0.
7. Drugie miejsce w województwie Opolskim w kategorii Młodzików za wyniki sportowe w roku 2023
Gabrysia posiada swoje 4 kuce, na których czynnie startuje i reprezentuje Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie.