Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada 2023
21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jest to wyjątkowy dzień zachęcający do uśmiechu, miłych gestów i pozytywnych emocji. W naszej szkole co roku Samorząd Uczniowski stara się celebrować ten dzień. Tym razem wszystkie klasy miały specjalne zadanie stworzenia klasowego łańcucha życzliwości, na którym znajdowały się życzliwe słowa i życzliwe obrazki. Uczniowie wykonali piękne prace! Wszystkie klasowe łańcuchy zostały połączone w jeden wielki szkolny łańcuch życzliwości, który dekoruje korytarze szkoły. Drzwi do klas zostały udekorowane zrywkami, które uczniowie mogli przekazać swoim kolegom i koleżankom.

To był bardzo pozytywny i życzliwy dzień. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie.
Warto być życzliwym.