Szkoły Pełne Talentów 2

1 września 2023

Szanowni Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele szkoły, w poniedziałek zaczynamy nowy rok szkolny, ale już od dzisiaj rusza druga edycja akcji #SzkołyPełneTalentów2! W pierwszej edycji akcji zorganizowanej przez sklepy sieci Lidl Polska nasza szkoły zdobyła wspaniałe pomoce dydaktyczne oraz wygrała podłogę interaktywną. Dlatego i tym razem chcielibyśmy zaprosić wszystkich do kolejnej akcji „Szkoły Pełne Talentów”. Wspólne działanie pozwoli nam pozyskać sprzęt niezbędny do rozwijania dziecięcych talentów.

Zasady są bajecznie proste. Za każde wydane 50 zł w sklepach Lidl (w tym min. 1 owoc lub warzywo) kasjer wyda 1 Talenciaka (papierowy kupon).

Talenciaki można wrzucać do oznaczonych skrzynek w dużej szkole obok sekretariatu lub w małej szkole przy wyjściu, a także samodzielnie rejestrować na konto naszej szkoły poprzez stronę internetową https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040009767

W tym roku została przygotowana niespodzianka ???? Pierwsze 10 zarejestrowanych szkół, które zdobędą minimum 1000 Talenciaków na swoim koncie otrzyma urządzenie edukacyjne Knowla Box w prezencie!

Kampania trwa od dnia 1 września 2023 r. do wyczerpania zapasów Nagród (produktów możliwych do zamówienia po uzyskaniu odpowiedniej liczby „Talenciaków”) lecz nie dłużej niż do dnia 05.11.2023 r.