Szkoły Pełne Talentów 3

31 sierpnia 2024

Szanowni Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele szkoły, w poniedziałek 2 września zaczynamy nowy rok szkolny, a jednocześnie rusza trzecia edycja akcji #SzkołyPełneTalentów3! W pierwszej i drugiej edycji akcji zorganizowanej przez sklepy sieci Lidl Polska nasza szkoły zdobyła wspaniałe pomoce dydaktyczne oraz wygrała podłogę interaktywną. Dlatego i tym razem chcielibyśmy zaprosić wszystkich do wsparcia naszej szkoły w kolejnej akcji „Szkoły Pełne Talentów”. Wspólne działanie pozwoli nam pozyskać sprzęt niezbędny do rozwijania dziecięcych talentów.

Zasady pozyskiwania talenciaków są takie same jak w poprzednich edycjach. Za każde wydane 50 zł w sklepach Lidl (w tym minimum 1 owoc lub 1 warzywo) kasjer wyda 1 Talenciaka (papierowy kupon). Talenciaki można wrzucać do oznaczonych skrzynek w dużej szkole obok sekretariatu lub w małej szkole przy wejściu, a także samodzielnie rejestrować na konto naszej szkoły poprzez stronę internetową. Kampania trwa od dnia 2 września 2024 r. do dnia 31.10.2024 r.