5 grudnia 2023
Nasza Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie wraz z Zespołem Szkół Specjalnych bierze udział w akcji SZLACHETNA PACZKA.
W tym roku pomożemy Pani Ani, która żyje sama, a po ciężkiej chorobie nie może pracować.
Na miesiąc ma do dyspozycji 530zl, a po opłatach zostaje jej 130zl na miesiąc.
Pani Ania nie ma wygórowanych potrzeb; potrzebuje środków czystości oraz artykuły spożywcze.

Pani Ani potrzebna jest głownie żywność trwała, długoterminowa taka jak: kasza, konserwy mięsne, makaron, konserwy rybne, mąka, mleko w kartonie, owoce i warzywa w puszkach, dżem, ryż, olej, kawa, cukier, herbata, płatki śniadaniowe. Potrzebne środki czystości i higieny osobistej to: pasta do zębów, mydło / żel myjący, płyn do płukania tkanin, płyn do mycia naczyń, szampon, proszek do prania, szczoteczka do zębów, płyny czyszczące (płyny do podłóg, do okien).

Z innych potrzeb materialnych Pani Ania potrzebuje butle gazowe. Butla gazowa na wymianę. Pani Anna używa gazu również do ogrzewania mieszkania. Kilka butli odciążyłoby i tak już przeciążony budżet.

Wszystkie przyniesione rzeczy zbieramy w sali nr 30 do 14.12.2023.
Bardzo prosimy o zaangażowanie całą społeczność szkolną ♡♡♡
Wszyscy możemy zostać
ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!