Walentynki szkolne 2024

14 lutego 2024
Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych
W naszej szkole tradycją jest poczta walentynkowa, którą zajmuje się Samorząd Uczniowski. Każdy uczeń mógł napisać kilka miłych słów do lubianej/kochanej osoby i umieścić je w specjalnej skrzynce pocztowej. Dzisiaj każdy z tych listów, lizaków i kartek trafił do adresatów.
Na korytarzu szkolnym można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na specjalnie przygotowanej na tą okazję foto-ściance.
Ale to nie koniec atrakcji na dzisiejszy dzień!

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, Samorząd zorganizował zabawę „znajdź swoją drugą połówkę”. Uczniowie i nauczyciele losowali połowę serca z numerkiem. Zadaniem było odnalezienie i dopasowanie drugiej połówki. Wszystkie odnalezione pary, które zgłosiły się do opiekuna SU, w nagrodę za owocne poszukiwania otrzymywały symboliczne słodkości. Wszyscy bardzo zaangażowali się w poszukiwania, a w szkole zrobiło się gwarno i wesoło. Zabawa była niesamowita! Akcja przyczyniła się do integracji środowiska szkolnego i nawiązania nowych znajomości.
Mamy nadzieję, że walentynki były dla Was szczęśliwym dniem