Walentynkowe atrakcje

10 lutego 2023

Ostatni dzień w szkole przed feriami przepełniony był atmosferą serdeczności i przyjaźni. Tego dnia obchodziliśmy Walentynki. W kalendarzu wypada ono 14 lutego, jednak nasi uczniowie rozpoczęli świętowanie nieco wcześniej, z racji rozpoczynających się ferii zimowych. Już od środy uczniowie mieli możliwość wysłania kartki do swoich sympatii, przyjaciół, kolegów i koleżanek. Poczta walentynkowa jak co roku, cieszyła się dużym powodzeniem, a Samorząd miał pełne ręce roboty żeby dostarczyć wszystkie walentynki. Ale to nie koniec walentynkowych atrakcji.

Samorząd Uczniowski odwiedził wszystkie klasy i zorganizował wielkie losowanie. Uczniowie losowali połówkę serduszka z numerkiem – ich zadaniem było znaleźć w szkole drugą, pasującą połowę z tą samą liczbą. Wywołało to niemałe poruszenie! W szkole zrobiło się gwarno i wesoło. Wszyscy w szkole szukali „swojej drugiej połówki”. Uczniowie, którym się to udało, dostali słodki upominek. Mamy nadzieję, że ta zabawa zaowocowała to w nowe znajomości!