Wspaniałe wyniki naszych przełajowców!

30 kwietnia 2024

25 kwietnia w  Dąbrowie Niemodlińskiej w Parku Zamkowym odbyły się  Mistryostwa Wojewdytwa opo SZS w Drużynowych Biegach Przełajowych dla uczniów szkół podstawowych i średnich. To cykliczne sportowe wydarzenie organizowane przez Szkolny Związek Sportowy „OPOLSKIE”. Na starcie stanęło ponad 300 zawodniczek i zawodników w ośmiu kategoriach z: Opola, Namysłowa, Dąbrowy, Chróściny, Popielowa, Krapkowic, Głuchołaz, Kędzierzyna-Koźla, Brzegu, Olesna, Strzeleczek, Ozimka, Dobrodzienia, Strzelec Opolskich, Nysa, Zdzieszowic, Praszki, Reńskiej Wsi, Niemodlina, Rudnik, Karłowic, Cieciułowa, Polskiej Cerekwi, Białej Nyskiej i  Łosiowa.

Nasza szkołę reprezentowały 4 drużyny, po dwie dziewcząt i chłopców.  W składzie:

• I miejsce drużyna starsza dziewcząt: Maria Konopka, Maja Madej, Maja Makuch, Gabriela Raduchowska, Hanna Staszczyszyn, Michalina Zamorowska.
  • V miejsce drużyna młodsza  dziewcząt: Natasza Adamczak, Pola Borgulat, Lena Kwiatkowska, Wiktoria Pszczółkowska, Marcelina Światek, Zuzanna Wróbel.
  • I miejsce drużyna starsza chłopców: Mikołaj Dziedzic, Mateusz Horwat, Jan Konefał, Michał Krupa, Filip Kulon, Szymon Smolak, Stanisława Szachnowski.
  • II miejsce drużyna młodsza chłopców: Szymon Cichecki, Błażej Karsznia, Konrad Kijak, Oleksander Loianich, Mikołaj Marcinkiewicz, Antonii Ogiela, Tomasz Wyczislok.

Opiekunowie drużyn: Sebastian Konieczny, Janusz Czapla i Zygmunt Mikuśkiewicz.

OGROMNE GRATULACJE!