Wycieczka do kina i parku trampolin

8 czerwca 2022

Dnia 7 czerwca klasy lllc i lVc pod opieką nauczycieli: T. Śniadeckiego, B. Moskal – Wilk, M. Ilnickiej – Wołoszyn, P. Bober i J. Sokołowskiej – Kowalczyk udali się na wycieczkę do Parku Trampolin GOjump oraz do kina we Wrocławiu. W GOjump dzieci spędziły aktywnie czas rozwijając przy tym umiejętność współpracy zespołowej, zwinność oraz kondycję. Na uczniów czekało mnóstwo zabawy m. in. na trampolinach, w strefie zbijaka, na bieżni akrobatycznej czy w basenie z gąbkami. W bezpiecznych warunkach dzieci spożytkowały swoje niemałe pokłady energii. Zabawa była niezwykła i zakończona ucztą w McDonaldzie oraz filmem „Sonic 2”. Uczniowie byli bardzo zadowoleni i zgodnie stwierdzili, że wyjazd do GOjump na pewno nie będzie ich ostatnim.