Wycieczka do Wrocławia – III b i III c

16 października 2023
Dnia 16 października 2023 r. uczniowie klasy 3 b i 3c wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Wrocławia. Celem wyjazdu był Park Trampolin GO Jump i Powietrzne Miasto GOair – jedne z popularniejszych miejsc sportowo-rozrywkowych na mapie Wrocławia. Dzieci mogły spożytkować nadmiar swojej energii. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora i zapoznaniu się z obowiązującymi zasadami bezpiecznego zachowania, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścianek wspinaczkowych, równoważni, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy świetnie się bawili.

Po udanej zabawie i intensywnym wysiłku uczestnicy wycieczki udali się do MC Donald 's na małe co nieco. Wszyscy zmęczeni ale zadowoleni wrócili do szkoły.