Wygrana w loterii Lidl

12 października 2022

Hip hip! Hurra! Wygrana jest nasza!

Szczęście się do nas uśmiechnęło i to nasza szkoła została wylosowana w loterii Lidla! Otrzymaliśmy interaktywną podłogę, która już uatrakcyjnia lekcje naszych najmłodszych uczniów. A i starsi mają z tego niezły fun ?

Interaktywna podłoga wspomaga naukę matematyki, orientacji przestrzennej, kierunków, bezpieczeństwa na drodze i w życiu codziennym, higieny osobistej, ekologii, języka angielskiego. Poprawia koordynację wzrokowo – ruchową, refleks i spostrzegawczość. Dostarcza wieeeele radości podczas gier ruchowych i towarzyskich np. bilard, kręgle czy piłka nożna. Zalety tego sprzętu można wymieniać w nieskończoność ?

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą szkołę. Może to akurat Twój kupon okazał się tym wylosowanym szczęśliwcem? ??

Akcja #SzkołyPełnTalentów nadal trwa, zachęcamy wszystkich do zakupów w Lidl Polska i przekazywania talenciaków do naszej szkoły. Zarejestrowane kupony wymienimy na atrakcyjne pomoce naukowe dla naszych utalentowanych uczniów.