XVII Wojewódzki Festiwal Artystyczny „Liść Dębu” – Dąbrowa 2016

8 maja 2016

7 maja 2016 r. zespół wokalny GAMA prowadzony wspólnie przez Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie i Namysłowski Ośrodek Kultury – już trzeci raz wziął udział w Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym „Liść dębu”, którego 17 edycja odbyła się w Dąbrowie Niemodlińskiej.

W dwudniowej imprezie przed jury i liczną festiwalową publicznością prezentowali swoje talenty wokalne soliści, duety i zespoły wokalne ze szkół podstawowych i gimnazjów. Zespół GAMA był jednym z 7 zespołów w kat. klas 4-6 szkół podstawowych.

Za piękne wykonanie piosenki pt.: „Dzisiaj tu, jutro tam” zespół zdobył 2 MIEJSCE i SREBRNY LIŚĆ DĘBU.

GAMA wystąpiła w składzie: Mateusz Antosik, Amelka Zwiernik, Dorotka Gąszczak, Natalka Bieniawska, Zuzia Nawrot, Madzia Urbaniak, Monika Adamczyk i Laura Wróblewska.

Dziękuję dzieciakom za kolejny sukces, dyrektorowi SP 4 panu Piotrowi Lechowiczowi za sfinansowanie wyjazdu, a panu Mariuszowi Antosikowi za pomoc w opiece nad młodymi artystami i za słodki poczęstunek w restauracji McDonald’s.

Kazimierz Fiała