Zbiórka żywności długoterminowej

1 lutego 2023

Sokólska grupa pomocy prosi o pomoc rzeczową w postaci żywności długoterminowej. W związku z tym ogłaszamy zbiórkę w naszej szkole, która potrwa do 10 lutego. Można przynosić wszelkiego rodzaju makarony, kasze, cukier, pasztety, konserwy, gotową żywność w słoikach, kawę Inkę, herbatę, mleko zwykle oraz mleko Bebiko. Potrzebne są także artykuły higieniczne takie jak pampersy, mokre chusteczki, papier toaletowy, podpaski oraz proszki do prania i płyn do mycia naczyń. Szczegółowy spis znajduje się na plakacie.

Dary trafią do potrzebujących dzieci, chorych i rodzin z najuboższego regionu Polski tuż przy granicy z Białorusią. Przyniesione rzeczy prosimy trzymać w swoich klasach, Samorząd Uczniowski zbierze je pod koniec zbiorki.

Zachęcamy do zaangażowania się w zbiórkę.