KOLONIE LETNIE 2020

2 czerwca 2020

Wzorem lat ubiegłych Gmina Namysłów planuje zorganizować wypoczynek letni dla dzieci w miejscowości Zawoja – Dom Wypoczynkowy MODRYS, Zawoja 2528  (Beskid Żywiecki).

Turnusy kolonijne (7 dniowe) miałyby się rozpocząć od 15 lipca 2020 r.

Liczba turnusów uzależniona jest od ilości osób chętnych do skorzystania z tej formy wypoczynku, a także warunków koniecznych do spełnienia zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej – https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz

WERDYKT JURY (26.) WIRTUALNEGO SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI

2 czerwca 2020

Zgodnie z zapowiedzią, przedstawiamy Wam oficjalny WERDYKT JURY (26.) WIRTUALNEGO SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI.
Pragniemy wszystkim uczestnikom serdecznie pogratulować, podziękować za odwagę, za mobilizację, za chęć pokazania swojego talentu wokalnego. Jednocześnie dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc wszystkim Rodzicom, którzy dzielnie was wspierali w Waszych poczynaniach piosenkarskich.