Coroczny drużynowy Mikołajkowy konkurs w skoku wzwyż szkół podstawowych i gimnazjów

7 grudnia 2015

4 grudnia 2015 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Namysłowie odbył się coroczny drużynowy Mikołajkowy konkurs w skoku wzwyż szkół podstawowych i gimnazjów. Do punktacji drużynowej liczyły się najlepsze wyniki zawodników z klasy czwartej, piątej i szóstej.

Suma punktów zawodników decydowała o zajętym miejscu. Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów. W kategorii dziewcząt Karolina Kotomska (IV), Joanna Drożyńska (V) i Martyna Furmańska (VI), natomiast chłopców reprezentowali: Tobiasz Ciszek (IV), Paweł Kowalik (V) i Igor Pisuła (VI). W KOŃCOWEJ KLASYFIKACJI NASZE DRUŻYNY ZDOBYŁY I MIEJSCE. Gratulacje dla zawodników i oczywiście panów Janusza Czapli i Zygmunta Mikuśkiewicz!

Końcowa klasyfikacja wyglądała tak:

W KATEGORII DZIEWCZĄT :

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 4 w Namysłowie

II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 w Namysłowie

III miejsce SP Kamienna

IV miejsce ZSP Ligota ks.

W KATEGORII CHŁOPCÓW:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 4 w Namysłowie

II miejsce SP Kamienna

III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 w Namysłowie

IV miejsce ZSP Ligota Ks.