Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATOWE W LEKKIEJ ATLETYCE 2016

19 maja 2016

18 maja na stadionie miejskim w Namysłowie zostały rozegrane INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATOWE W LEKKIEJ ATLETYCE.

Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów. 5 chłopców oraz 6 dziewcząt.

Zawody zakończyły się pełnym sukcesem. Zarówno chłopcy oraz dziewczęta zdobyli worek medali dla naszej szkoły. O tym kto co zdobył można przeczytać poniżej:

Wyniki dziewcząt:

1. Nowak Nadia – mistrzyni powiatu w biegu na 80m przez płotki oraz mistrzyni powiatu w biegach na 300m
2. Dorożyńska Joanna – mistrzyni powiatu w biegu na 600m
3. Streczeń Nikola – mistrzyni powiatu w biegu na 100m
4. Furmańska Martyna – wicemistrzyni powiatu w skoku wzwyż
5. Rembielak Weronika – III miejsce w rzucie piłeczką palantową
6. Mróz Maja – III miejsce w biegu na 80m przez płotki oraz III miejsce w skoku wzwyż
7. Małko Amelia – III miejsce w biegu na 100m

Do tego sztafeta 4x100m w składzie: Nowak Nadia, Dorożyńska Joanna, Streczeń Nikola i Małko Amelia zdobyła vice mistrzostwo powiatu.
Opiekunem dziewcząt jest Pan Zygmunt Mikuśkiewicz

Wyniki chłopców:
1. Oliwier Leszczyński – mistrz powiatu w rzucie piłeczką palantową (66m) oraz mistrz powiatu w biegu na 100m (12,61s)
2. Igor Pisuła – mistrz powiatu w skoku wzwyż (1,45m) oraz mistrz powiatu w biegu na 500m (1,24:08)
3. Wiktor Kołcz – mistrz powiatu w biegu na 1000m (3,22:01)

Chłopcy także brali udział w biegach sztafetowych 4x100m. Wypadli rewelacyjnie i wygrali w cuglach. Uzyskali bardzo dobry czas – 53,5s. Skład sztafety to: Krystian Krakowiak, Oliwier Leszczyński, Michał Piekarek i Igor Pisuła.