Informacja o rekrutacji do klasy I (dzieci z obwodu szkoły)

24 stycznia 2022

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W NAMYSŁOWIE OGŁASZA ZAPISY DO KLASY I W ROKU SZKOLNYM 2022/2023
DZIECI ZAMIESZKAŁYCH W OBWODZIE SZKOŁY.
PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ DZIECI Z OBWODU SZKOŁY
od 24.01.2022r.- do 03.02.2022r.
(karta zapisu do pobrania w sekretariacie szkoły)
lub na stronie internetowej: www.sp4namyslow.pl
UWAGA : obwód szkoły na stronie internetowej: www.sp4namyslow.pl)

SERDECZNIE ZAPRASZAMYzkoły
Piotr Lechowicz

Granice obwodu Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie obejmują następujące ulice: Brzeska, Jana Brzechwy, Fryderyka Chopina, Marii Dąbrowskiej, Jana Długosza, Mariana Falskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Mariańska, Stanisława Moniuszki, Gabriela Narutowicza, Ogrodowa, Stefana Okrzei, Pastewna, Plac pod Grzybkiem, Emilii Plater, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Stanisława Reymonta od nr 10 z wyłączeniem nr 11, 78, 80, 82, 84, 86, Sejmowa, Słoneczna, Stawowa, Tęczowa, Wiejska, Wincentego Witosa, Stefana Żeromskiego.

Piotr Lechowicz

Karta zgłoszenia do pobrania (.pdf)