Informacja o rekrutacji do klasy I (dzieci z obwodu szkoły)

25 stycznia 2021

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W NAMYSŁOWIE OGŁASZA ZAPISY DO KLASY I W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 DZIECI ZAMIESZKAŁYCH W OBWODZIE SZKOŁY. PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ DZIECI Z OBWODU SZKOŁY od 03.02.2021r.- do 17.02.2021r.
(karta zapisu do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej: www.sp4namyslow.pl)

Granice obwodu Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie obejmują następujące ulice: Brzeska, Jana Brzechwy, Fryderyka Chopina, Marii Dąbrowskiej, Jana Długosza, Mariana Falskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Mariańska, Stanisława Moniuszki, Gabriela Narutowicza, Ogrodowa, Stefana Okrzei, Pastewna, Plac pod Grzybkiem, Emilii Plater, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Stanisława Reymonta od nr 10 z wyłączeniem nr 11, 78, 80, 82, 84, 86, Sejmowa, Słoneczna, Stawowa, Tęczowa, Wiejska, Wincentego Witosa, Stefana Żeromskiego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Piotr Lechowicz

Karta zgłoszenia do pobrania (.pdf)