Mikołajkowe skakanie wzwyż

10 grudnia 2017

Tradycyjnie już 6 grudnia, w szkole podstawowej numer 3 w Namysłowie odbył się Mikołajkowy Konkurs skoku wzwyż. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: żeńska oraz męska, składające się z 4 zawodników. Miło nam poinformować, że obie drużyny wygrały owy konkurs. Dziewczęta w składzie: MAJA MRÓZ, OLIWIA WYWIÓRSKA, ZOFIA JANIAK i ZUZANNA KOZAN, wygrały ze swoim koleżankami z SP 3, Ligoty oraz Kamiennej. Chłopcy w składzie: KACPER KULON, TOBIASZ CISZEK, TOBIASZ SZOŁDRA oraz ANTONII BORCZYK pokonali dokładnie te same drużyny.
Po zakończonym konkursie wszyscy zawodnicy dostali mikołajkowe paczki, ufundowane przez Urząd Miejski w Namysłowie.
Opiekunami naszych drużyn na tych zawodach byli Panowie: JANUSZ CZAPLA, ZYGMUNT MIKUŚKIEWICZ, STEFAN KOSTECKI.