Półfinał wojewódzki w Halowej Piłce Nożnej – dziewcząt

24 listopada 2016

W dalekich Zdzieszowicach dziewczęta z naszej szkoły przystąpiły do rywalizacji w Halowej Piłce Nożnej na szczeblu wojewódzkim – półfinał. Oprócz naszego zespołu udział w turnieju wzięły drużyny z: Branic, Zdzieszowic i Skarbimierza-Osiedle. W pierwszym meczu podopieczne pana Zygmunta Mikuśkiewicza zagrały ze Skarbimierzem i wygrały zdecydowanie 3:0. W drugim trafiły na silne zawodniczki z Branicy. Po ciężkim i trudnym meczu przegrały z bardzo dobrym zespołem z Branic 2:0. W ostatni meczu zagrały z gospodarzem zawodów, czyli PSP 3. Po bardzo dobrym meczu pewnie pokonały swoje rywalki 4:0.

Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

1. SP Branice
  2. SP4 Namysłów
  3. GSP Skarbimierz-Osiedle
  4. PSP 3 Zdzieszowice.

Skład drużyny dziewczat: DOMINIKA ROMANIUK, JOANNA DOROŻYŃSKA, NADIA NOWAK, OLIWIA WYWIÓRSKA, KATARZYNA BARTNICKA, EMILA MATŁOSZ, AMELIA MAŁKO, JULIA REMBIELAK, WERONIKA REMBIELAK, KAROLINA KOTOMSKA,
Opiekun: ZYGMUNT MIKUŚKIEWICZ

Serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy oraz osiągniętego wyniku.

StefKos