SUKCES na zawodach indywidualnych w LA chłopców i dziewcząt w Opolu!

9 czerwca 2016

Sporym sukcesem zakończyły się zawody indywidualne w LA chłopców i dziewcząt, które zostały rozegrane w Opolu we wtorek 7 czerwca. Zarówno chłopcy oraz dziewczęta przywieźli dla naszej szkoły medale. Mistrzami Województwa została Joanna Dorożyńska na dystansie 600m oraz sztafeta chłopców na dystansie 4x100m w składzie: Krystian Krakowiak, Oliwier Leszczyński, Michał Piekarek oraz Igor Pisuła.

Poza naszymi mistrzami medale zdobywali: Nadia Nowak vice Mistrzyni Województwa na 80m przez płotki, Oliwier Leszczyński vice Mistrz Województwa na 100m płaskie, 3 miejsce – sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Milena Stocka, Nadia Nowak, Joanna Dorożyńska oraz Nikola Streczeń, 3 miejsce Igor Pisuła w skoku wzwyż.

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz opiekunom. Tradycyjnie już do zawodów uczniów przygotowali panowie Zygmunt Mikuśkiewicz i Janusz Czapla.

StefKos