VI miejsce w województwie w konkursie BRD

21 maja 2017

20 maja 2017 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Kędzierzynie Koźlu odbył się jubileuszowy 40-ty Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wzięli w nim udział nasi mistrzowie powiatu namysłowskiego Mateusz Loster, Nadia Nowak, Amelia Małko i Antoni Kraus. W bardzo trudnej rywalizacji nasi reprezentanci zdobyli 6 miejsce w województwie opolskim. Drużynę przygotowywał Pan Mirosław Adamek, jednak po jego śmierci opiekę przejął Pan Stefan Kostecki. Pan Mirek z pewnością byłby dumny ze swoich podopiecznych, cieszyłby się również z sukcesu jego dawnych uczniów, którzy reprezentując Gimnazjum nr 2 zdobyli miejsce trzecie. Warto dodać, że organizacja zawodów stała na bardzo wysokim poziomie, za co należą się organizatorom ogromne słowa uznania. Dziękujemy również za to, iż nie zapomniano Panu Adamku, który był powiatowym koordynatorem BRD i uczczenie jego pamięci chwilą ciszy. Na zawody drużyna pojechała pod opieką Panów Piotra Słabosza i Tomasza Śniadeckiego.