XXII edycja konkursu historycznego „Dzieje Namysłowa”

19 maja 2016

W Bibliotece Publicznej w Namysłowie, 18 maja, uczniowie szkół podstawowych gminy Namysłów rywalizowali w XXII edycji konkursu historycznego „Dzieje Namysłowa”.

14 uczestników z 5 szkół gminnych rozwiązywało złożony z 25 pytań test, przygotowany przez instruktorów NOK – Panią Jadwigę Kawecką i Pana Mateusza Magdę. Nasi uczniowie spisali się w owym konkursie znakomicie. Otóż II miejsce zdobył uczeń klasy VIc Maciej Szemraj, a III miejsce Mateusz Kozieł z klasy VIb. Jak piszą organizatorzy, w nieoficjalnej klasyfikacji drużynowej zwyciężyli uczniowie naszej szkoły, zdobywając 60 punktów (trzecią  zawodniczką była Hanna Łebzuch z klasy VIa)

Fundatorami nagród byli Namysłowski Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Przyjaciół Namysłowa i Ziemi Namysłowskiej. Uczniów do konkursu przygotowywała Pani Ilona Górecka. GRATULACJE!