„Żywioły lasu” – turniej gry strategicznej

31 maja 2019

KOLEŚNA CZWÓRKA, czyli Maja Pater, Wiktoria Majcherczyk, Julia Dobrzańska (rezerwa), Michał Czuczwara i Antoni Kraus wzięła udział w ogólnopolskim turnieju gry planszowej „Żywioły lasu”. Wydarzenie promujące działania Lasów Państwowych związane z adaptacją lasów i leśnictwa do zmian klimatu, miało miejsce w siedzibie Nadleśnictwa Namysłów.
W przemiłej atmosferze rozegraliśmy dwie rundy z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Namysłowie. Jednak nasi reprezentanci ulegli starszym o dwa lata koleżankom i kolegom. Wynik jednak nie odgrywał aż tak wielkiej roli, ważne było przesłanie gry i atmosfera panująca w czasie rozgrywek. Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom. Pragniemy również podziękować Nadleśnictwu za doskonałą organizację turnieju i liczymy, że w przyszłym roku odbędzie się ponownie.