Projekt Kreatywne Prace Plastyczne

13 czerwca 2022

Od września 2021 roku uczniowie objęci nauczaniem indywidualnym, pod kierunkiem nauczyciela prowadzącego pani Pauliny Bober, rozpoczęli udział w międzynarodowym projekcie Kreatywne Prace Plastyczne. Zgodnie z założeniem projektu, podczas zajęć uczniowie wykonywali prace plastyczne inspirowane wpisami na blogu www.kreatywnepraceplastyczne.blogspot.com

Dzięki projektowi uczniowie rozwijali się w zakresie motoryki małej, koordynacji wzrokowo – ruchowej, integracji sensorycznej, spostrzegania, pamięci oraz wyobraźni. Mieli możliwość eksperymentowania z różnymi materiałami, narzędziami i technikami plastycznymi. Przez cały czas stosowaliśmy recykling plastyczny. Zdjęcia prac plastycznych były publikowane na Facebookowej stronie Kreatywne Prace Plastyczne, dzięki czemu efekty pracy naszych uczniów mogą podziwiać także inne szkoły.

Było twórczo, kreatywnie, wesoło i kolorowo! Zapraszam do obejrzenia kilku z naszych przepięknych prac