Babeczki dla Majeczki – kiermasz słodkości

25 kwietnia 2024

Drodzy uczniowie, rodzice, babcie, dziadkowie i przyjaciele naszej szkoły! Mamy dla Was zaproszenie nie do odrzucenia! Zapraszamy Was serdecznie na czwartek 9 maja do naszej szkoły na kiermasz słodkości „Babeczki dla Majeczki”! Nie może Was zabraknąć!

Maja jest naszą uczennicą, bardzo pogodną, uśmiechniętą i pomocną dziewczynką. Na początku 2024 roku zdiagnozowano u niej guza olbrzymiokomórkowego agresywnego, a w marcu okazało się niestety, że guz się odnowił. Maję będzie czekała kolejna operacja. Pieniążki zebrane podczas sprzedaży słodkości zostaną przeznaczone na wizyty lekarskie, leki oraz rehabilitację dziewczynki. Już teraz zachęcamy do wsparcia naszej akcji, którą zorganizujemy wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Zespołu Szkół Specjalnych. Będzie tak jak zawsze: pysznie, słodko i kolorowo!

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY- MAJÓWKA 2024

25 kwietnia 2024

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2023/2024 dni od 29.04. do 03.05. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. W dniach 29 i 30 kwietnia oraz 02 maja szkoła zapewnia opiekę na świetlicy szkolnej.
W tych dniach nie będzie działać stołówka szkolna. Prosimy o zaopatrzenie dzieci na czas pobytu w świetlicy w posiłek oraz napój.
Życzymy wspaniałej pogody, udanego wypoczynku i wielu pięknych chwil w gronie bliskich.

Piotr Lechowicz