Słoneczna Złota Opolszczyzna

16 października 2024
Kolejne sukcesy naszych uczniów. Tym razem na Stadion Opolskich Olimpijczyków w Opolu odbył się finał wojewódzki z serii Festiwalu Sztafet.
Nasi sportowcy wywalczyli cztery złota w sztafetach 4x100m w kategorii dziewczyn i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Oprócz złotych sztafet udany występ zaliczyły pozostałe drużyny. Sztafeta Szwedzka chłopców zajęła 4 miejsce w województwie, a dwie Sztafety Olimpijskie dziewcząt i chłopców zajęły 5 miejsce.

Igrzyska Dzieci dziewczęta
Skład: Lena Kwiatkowska, Zuzanna Wróbel, Nadia Będer, Zosia Drapiewska, Pola Borgulat.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewczęta
Skład: Maria Konopka, Gabriela Raduchowska, Maja Madej, Hanna Staszczyszyn.
Igrzyska Dzieci chłopcy
Skład: Borys Makuch, Szymon Cichecki, Mikołaj Marcinkiewicz, Oleksandr Loianich, Antoni Ogiela
Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopcy
Skład: Hubert Pokora, Michał Krupa, Szewczuk Karol, Filip Kulon, Szymon Smolak.
Sztafeta Olimpijska Dziewczęta
Skład: Hanna Staszczyszyn, Gabriela Raduchowska, Emilia Kobryn, Michalina Zamorowska
Sztafeta Olimpijska Chłopcy
Skład: Stanisław Szachnowski, Filip Kulon, Mateusz Horwat, Szymon Smolak.
Sztafeta Szwedzka chłopcy
Skład: Borys Makuch, Oleksandr Loianich, Antoni Ogiela, Borys Średziński.
Opiekunowie: Stefan Kostecki, Zygmunt Mikuśkiewicz, Sebastian Konieczny.
Gratulujemy!