Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Znakomity występ naszych lekkoatletów

17 maja 2017

Podczas indywidualnych mistrzostw powiatu w lekkoatletyce nasi mali mistrzowie zdobyli dla siebie oraz szkoły, przysłowiowy worek medali. Do najcenniejszych zdobyczy tego dnia trzeba zaliczyć złoto w sztafecie 4x100m. Zarówno dziewczęta oraz chłopcy zdeklasowali rywali. Dziewczęta pobiły nieoficjalny rekord szkoły, uzyskując fenomenalny wyniki 55,68 s. Warto także nadmienić, że naszą multimedalistką w złotym kolorze została NADIA NOWAK, która wygrała we wszystkich trzech dyscyplinach, w których startowała!!!!

O to pełna lista naszych medalistek i medalistów:

Dziewczęta:

NADIA NOWAK – 1 miejsce w biegu przez płotki na 80m, 1 miejsce w skoku w dal, 1 miejsce w sztafecie 4x100m,

OLIWIA WYWIÓRSKA – 1 miejsce w biegu na 600m

MAJA MRÓZ – 2 miejsce w biegu przez płotki na 80m, 2 miejsce w skoku w dal, 1 miejsce w sztafecie 4x100m

PAULINA IWANOWSKA – 2 miejsce w biegu na 100m płaskie, 1 miejsce w sztafecie 4x100m