BAL KARNAWAŁOWY 2016

30 stycznia 2016

W piątek 29.01.2016r.  w naszej szkole odbył się bal karnawałowy w godz. od 9:00 do godz. 13:30. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas I – III. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową.

Wcześniej uczniowie na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Dzięki pomocy nauczycieli salę przyozdobiły różnokolorowe łańcuchy, serpentyny. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy.

Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Wychowawczynie urozmaicały zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodkimi nagrodami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.