ZIMOWISKO 2016

14 lutego 2016

W dniach 01.02.2016 – 12.02.2016 w Szkole Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie dzieciaki spędziły dwa tygodnie zimowej przerwy w nauce na zimowisku zorganizowanym wspólnie przez SP Nr 4 i Urząd Miejski w Namysłowie.

Podczas dwóch 5 dniowych turnusów, organizatorzy zapewnili dzieciom szereg atrakcyjnych zajęć m.in. zajęcia plastyczne i muzyczne, gry i zabawy sportowe w sali gimnastycznej. Uczestnicy zimowiska mieli okazje poznać historię swojego miasta dzięki pani Jadwidze Kaweckiej, która oprowadziła ich po Namysłowskiej Izbie Regionalnej i Namysłowskim Młynie. Zaproszeni do szkoły strażacy z PSP -przeprowadzili krótkie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach a także zaprezentowali wysokiej klasy wóz strażacki. W ostatnich dniach , dzieciaki pojechały do wrocławskiego kina, gdzie obejrzały film pt: „Alvin i wiewiórki 4”. Każdego dnia szkolna stołówka serwowała dzieciom ciepły posiłek i słodki deser. Opiekę nad uczestnikami zimowiska sprawowali: p. Aleksandra Piechowicz, p. Małgorzata Putowska, p. Kamila Wajs, p. Joanna Skorupska i p. Kazimierz Fiała. Nad całością czuwała kierownik zimowiska -p. Iwona Fiała.

Zapraszamy do galerii z fotkami autorstwa p. A. Piechowicz i p. K.Fiały.