Dzień Piżamy

19 maja 2023

Uczniowie naszej szkoły w ostatni dzień tygodnia przyszli na lekcje w nietypowych strojach, bowiem piątek został ogłoszony dniem piżamy. Dzień zorganizowany przez Samorząd Uczniowski wywołał na twarzach uczniów wiele radości i uśmiechu. Pogoda niestety nie dopisała, ale ciepłe szlafroczki sprawiły, że było miło i kolorowo. Na korytarzach naszej szkoły można było spotkać różne piżamowe przebrania. Były tygryski, pandy, myszki, ale najwięcej było kolorowych jednorożców. Wydawać by się mogło, że na każdej lekcji i przerwie będzie sennie, ale nie!

Kolorowe piżamki wprowadziły do monotonnego uczniowskiego życia komiczny element. A na przerwach odbywały się piżamowe tańce. Uczniom bardzo spodobał się taki nietypowy dzień w naszej szkole. Mamy nadzieję, że zapadnie na długo w ich pamięci.