Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce

19 maja 2023
Bardzo udany występ naszych dziewcząt na Mistrzostwach Powiatu w lekkiej atletyce!!!
Dnia 18.05.2023 r. na stadionie lekkoatletycznym w Liceum Ogólnokształcącym w Namysłowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce. Naszą szkołę reprezentowała bardzo liczna ( 18- sto osobowa) grupa dziewcząt.
W sumie zdobyliśmy 11 medali, w tym 5 złotych, 4 srebrne i 2 brązowe.

Wyniki zawodów:
I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zajęły:
Hanna Staszczyszyn – 80 m ppł.
Hanna Staszczyszyn – skok w dal
Gabriela Raduchowska – 300 m
Justyna Hnatyszyn – p. palantowa
oraz I miejsce w sztafecie sprinterskiej 4x 100 m w składzie: Michalina Krupa, Gabriela Raduchowska, Maja Madej, Hanna Staszczyszyn.
II miejsca zajęły:
Hanna Żywina – 80 m ppł.
Maja Makuch – 600 m
Blanka Henel – p. palantowa
Lena Borgul – kula
III miejsca zajęły:
Gabriela Raduchowska – 100m
Natasza Adamczak – 300 m
Pozostałe dziewczyny zajęły dalsze miejsca, wśród nich były:
Zofia Sokołow – skok wzwyż
Maja Konefal – skok wzwyż
Julia Wdowik – rzut p. palantową
Vanessa Wawrzyniak – rzut p. palantową
Zuzanna Wróbel – 300 m i skok w dal
Maria Konopka – 600 m
Nina Gęsiarz – 100 m i skok w dal
Gratulujemy udanych startów wszystkim zawodniczkom, przede wszystkim tym, które wygrały swoje konkurencje, ale także wszystkim pozostałym zawodniczkom, które godnie reprezentowały naszą szkołę.
Te z dziewcząt, które zajęły I i II miejsca uzyskały awans na Mistrzostwa Województwa w Opolu, które odbędą się w czerwcu.
Opiekunem grupy dziewcząt jest pan Zygmunt Mikuśkiewicz, który jest bardzo zadowolony z uzyskanych wyników na tych zawodach.
Brawo!!!!