Fantastyczny występ naszych sztafet

27 września 2023

W dniu 27 września na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Festiwalu Sztafet. Wzięły w nim udział najlepsze sztafety z powiatów Opolszczyzny. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta wykazali się fantastycznym występem. Oto wyniki:

• 4×100 m chłopców- Złoty medal (Dziedzic M., Smolak Sz., Konefał J., Kulon F., Pokora H.)
  • Sztafeta olimpijska- Srebrny medal (Kulon F., Konefał. J., Hołub A, Krupa M., Szachnowski S.)
  • 4×100 m dziewczęta- Złoty medal (Krupa M., Juszko W., Zamorowska M., Staszczyszyn H., Sobczyk M.)
  • Sztafeta olimpijska- 4 miejsce (Konopka M., Staszczyszyn H., Madej M., Makuch M., Sokołow Z.)

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci- Festiwal Sztafet

• 4×100 m chłopcy- 7 miejsce (Szachnowski A., Średzińsk. B., Cichocki Sz., Ogiela A., Abbas M.)
  • Sztafeta szwedzka chłopcy- 5 miejsce (Marcinkiewicz M., Loianich O., Karsznia B., Kijak K.)
  • 4×100 m dziewczęta- Srebrny medal (Wróbel Z., Drapiewska Z., Henel B., Adamczak N., Wypych M.)

Uczniom wręczał medale opolski olimpijczyk Pan Janusz Trzepixur. Ogromne gratulacje dla zawodników i ich trenerów Sebastiana Koniecznego, Zygmunta Mikuśkiewicza oraz Janusza Czapli.