Festyn POPOŁUDNIE Z CZWÓRKĄ

29 maja 2023
28 maja bieżącego roku odbył się festyn rodzinny Popołudnie z Czwórką. Tradycyjne święto namysłowskiej szkoły zgromadziło całe pokolenia Czwórkowiczów. Tegorocznej edycja w szczególny sposób dedykowana była rodzinom, bowiem muzyczne dedykacje skierowano do adresatów Dnia Matki oraz Dnia Ojca.
Niedzielne święto szkoły było także doskonałą okazją do prezentacji osiągnięć naszych uczniów. Zgromadzeni goście mogli poznać zdobywców medalowych miejsc w zakresie osiągnieć sportowych, konkursów przedmiotowych, laureatów przeglądów artystycznych i festiwali muzycznych.

W ramach programu artystycznego zaprezentowali się laureaci tegorocznego Szkolnego Festiwalu Piosenki, soliści zespołu wokalnego GAMA, szkolne zespoły taneczne – CZWÓRECZKI i FORTINKI, a także nowo założony przez nauczycielkę naszej szkoły – Panią Katarzynę Fiałę zespół wokalny, w skład którego wchodzą młodsi uczniowie. Wszyscy artyści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne.
Program artystyczny reżyserowała pani Beata Kozieł, odpowiedzialna także za prezentację i wystąpienia konferansjerów (w tej roli – Hania Ogiela i Michał Lisek) natomiast wykonawcy zostali przygotowani przez panie: Kamilę Wajs, Alinę Mikuśkiewicz, Katarzynę Fiałę oraz pana Kazimierza Fiałę. Nad techniczną stroną oprawy muzycznej czuwał pan Eugeniusz Miś.
Tradycyjne święto szkoły nie mogłoby odbyć się bez zaangażowania Rodziców, naszych darczyńców oraz sponsorów. Serdecznie dziękujemy Wszystkim Państwu, którzy przyczynili się do tego, że w ramach festynu mogła się odbyć loteria fantowa, dziękujemy za przepyszne domowe wypieki oraz inne formy wsparcia naszej wspólnej inicjatywy na rzecz placówki, a przede wszystkim jej beneficjentów. Podziękowania składam także Dyrekcji oraz wszystkim nauczycielom szkoły za przygotowanie festynu. Do zobaczenia za rok!
Beata Kozieł