Wojewódzki Finał 44. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

25 maja 2023

Za nami Wojewódzki Finał 44. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych. Zawody odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzegu. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: „młodsza” (rocznik 2011 i młodsi) w składzie: Maria Walków, Zuzanna Zmyślona, Dawid Kijak, Tymon Stelmach oraz „starsza” (rocznik 2010 i starsi) w składzie: Hanna Smreczak, Mateusz Radziński, Adrian Schmidt.

Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze zajmując dwa IV miejsca zdobywając dyplomy, wspaniałe puchary i nagrody indywidualne. Dziewczyny i chłopcy wykazali się dużą wiedzą teoretyczną dotyczącą przepisów ruchu drogowego, umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy oraz jazdy po torze przeszkód i miasteczku ruchu drogowego.